HAKKIMIZDA

27 yılı aşan zaman dilimi içerisinde sizlerden aldığımız güven ve mennuniyet doğrultusunda hizmet vermeye emin adımlarla devam etmekteyiz. 20.000 m² alana sahip tesisimizde yüksek kapasitede yaptığımız üretim, işinde uzman personel tarafından, kalite kontrol testlerinden de geçerek sizlere ulaşır. Ülkemizin her bölgesine vermiş olduğumuz hizmet ve yurtdışı ihracatlarımızla ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Profesyonel kullanım amaçlı ürünlerimiz sağlam, uzun ömürlü, kaliteli ve estetik açıdan şık bir görünüm sunarak yatakhanelere en iyi hizmeti verebilmek için tasarlanmıştır. Modüler sisteme sahip ürünler yatakhanelerinizdeki alandan maksimum kazanç sağlar iken kullanıcıya ihtiyacı olduğu kaliteli yaşam şeklini sunar.

Sağlamlık ürünlerimizdeki en temel ilkemiz olmakla birlikte satış sonrası verdiğimiz hizmet ve desteğimiz sizlerle aramızda güçlü bağlar kurmamızı sağlar. Görüş ve isteklerinize önem vermekteyiz. Hedefimiz size en doğru hizmeti verebilmek adına gelişen teknoloji olanaklarından yararlanarak, yeni tasarımlar ve arge çalışmaları öncülüğünde, doğaya saygılı ve sağlıklı ürünleri sizlere ulaştırmaktır.

27 years we are giving service surely with your trust and pleasure. In 20.000 m² production facility our products reach you by our experts and quality control tests. We provide service in all areas of our country and exportation to other countries. Our products aim professional usage to give you the best service and high life standarts. Designed to be durable, long lived, has high quality and modern outlook. We use moduler system on our products which provides you maximum usage capacity and high quality living area.
Durability is our priority issue on our products. Service and support even after sale provide us have strong connections with you. We give great importance for your opinions and wishes. Performing technological innovations within the lead of research and development department, we aim to give you the best service by designing environmentally -friendly goods.